Інтерв’ю

Д. Конрад: "Європейська література..."
докладніше
( categories: Інтерв’ю )
IV міжнародний фестиваль "Країна мрій"
докладніше
( categories: Інтерв’ю )
Е.Драч: “Ми в Україні маємо те, що Європа втратила”
докладніше
( categories: Інтерв’ю )
Сестри Сокальські: "Коляди мають давню історію"
Анонс:

Християнство вступило у Різдво, у ці дні всюди чути мелодії та пісні, в яких прославляються Святе Сімейство і Немовлятко – Ісус. Сестри – бандуристки Олеся, Ольга і Соломія Сокальські зі своїм братом Северином зібрали традиційні європейські коляди та українські колядки, і охоче розповідають про традицію “Різдвяної музики” в Європі.
докладніше
( categories: Інтерв’ю )
Про бандуру... і не тільки
Анонс:

Уже понад п‘ятсот років в Європі точаться дискусії довкола авторства музичного інструменту, знаного в Україні під назвою “бандура” (інтерв'ю з Володимиром та Русланою Войтами)
докладніше
( categories: Інтерв’ю )
„Наталка Полтавка” на бандурі, або ...
Анонс:

Уже півроку кияни та гості міста мають змогу дивитися у Національній опері України оновлену постановку класичної української опери М.Лисенка „Наталка Полтавка”, хрестоматійно відому кожному українцеві. Які зміни необхідні були для відомої вистави, що завжди тримає аншлаги як за рахунок своєї, так і приїжджої публіки? Молодий диригент Кирило Карабіц зважується на модернізацію – вводить до симфонічного оркестру народний інструмент – бандуру. „Тріо Романа Гриньківа” – виконавці партії бандури, надзвичайно заповзяті молоді люди, які впевнено доводять, що бандура не просто народний інструмент, вона може виграшно звучати в оркестрі, зайнявши своє органічне місце на рівні зі скрипкою.

Цены на натяжные: натяжной потолок цена киев.