Музичні новини

Хоча формація TALITA KUM (на фото) собі "в умі" знає ім'я дебютного альбому, однак з 1-го березня на сайті talitakum.kiev.ua розпочався конкурс на назву платівки та дизайн обкладинки. Якщо хтось з дописувачів випадково вгадає вже задуману назву, чи, принаймі, впритул до неї наблизиться – отримає два запрошення на презентацію, а також по альбому з привітальними підписами учасників гурту та інші, заведені в таких випадках пошанування. Коли ж раптом хто запропонує кращу назву, ніж вигадала PR-підкута компанія співачки, то, можливо, що первинний варіант назви заміниться на запропонований. У зв'язку з гострим дефіцитом на музичному ринку пісень з макси-синґлу співачки "7 Я", всі вони увійдуть до дебютного альбому, але TALITA KUM ґарантує обов'язкову новизну у вже знайомих речах. Щоб не виглядало, ніби творчої думки забракло.

Веселі парубки з гурту МАНДРИ завершують роботу над новим альбомом, котрий називатиметься "Легенда про Іванка та Одарку". На відміну від попередніх співанок про ніжну королеву, цей альбом буде максимально фольковим, матиме багато музики реґґі і майже повністю позбавиться естрадної хвилі. Група навмисно прагне саме такого звучання, проте це не зрада самим собі, чи тим більше, гонитва за кон'юктурою, а відбиток подорослішання музикантів, з'яви в них мандрівного життєвого досвіду. Керманич МАНДРІВ Фома з цього приводу стверджує наступне: "Ми знаходимося в постійному пошуку. Тепер настав час робити більш серйозні речі, які відповідали б нашому нинішньому станові". Ім'я компанії, якій пощастить видавати "Легенду..." поки що розголошенню не підлягає – про це дізнаємось у травні. Рівнож, як і про те, чи залунає "Романсеро про..." вдруге. На біс, так би мовити.

Після виходу дебютної платівки гурту ТАРТАК на учасників формації напало таке сильне натхнення, що його вистачає для роботи відразу над двома альбомами. Правда, за словами популярного проповідника з високих "російських гір", Сашка Положинського, ТАРТАК не намагатиметься одночасно пиляти два стовбури, тому до наступної платівки власне ТАРТАКА робляться лише нотатки, а нині на ковадлі знаходиться плита пісень, виконаних групою з кимось у спільноті. Оголосити повний треклист даного альбому поки що фізично неможливо, але певні напрацювання вже є. З дуетом "Світязь" готова спільна річ, яка потребує незначної доробки. Пісня "Не забувай вертатись" створена з групою "De SHIFER" і входить до її альбому "Terrorist", але для цього проекту річ буде збагачуватися: з'явиться більше гітар та вінілової "шкрабанини". З луцьким проектом "О.Пі." швидше за все переробиться стара пісня, до якої Положинський свого часу склав текст. З командою "Фактично Самі" теж є спільна стежка. Попередніх домовленостей досягнуто з Катьою Chilly, Сіриком (екс-IOA-4), Тарасом Чубаєм, екс-"Лос Дінамос" з Рівного та запорізьким "Speedway'ем". Є бажання чогось міцненького замутити з галицьким "Мертвим Півнем" та подільською "Мотор'роллою", однак з некиївськими капелами існують труднощі людського чинника, бо треба шукати можливість для їх приїзду до столиці. Звісно, що знайдеться кілька хвилин на платівці для побратимів по релізу, ТНМ Конґо. Як видно, компанія підбереться нівроку собі і пісенник приблизно міститиме 15 доріжок. "А ймо' попре – і ми взагалі подвійний альбом випустимо," – додає Сашко. Правда, основна пруха почнеться не раніше 31 березня. Самі знаєте, що то за важливий день в житті кожного музиканта, а тим паче шоу-мена.