Аудіо-дебют української клубної сцени

Якщо вам кажуть, що в Україні не випускають клубної музики, не вірте. Щойно Sale Records (рекординговий лейбл, що спеціалізується на клубній та електронній музиці) представив перший повноцінний реліз українського клубного виконавця. Презентація дебютного альбому “Це – Music” проекту “КіберJazz” відбувалася в суботу шостого жовтня трьома етапами. В музичному магазині “Wooly Bully” хлопці зіграли живий сет для відвідувачів (доречі, на вітрині поряд зі світовими зірками “електроніки” диск групи виглядає досить пристойно). Потім пройшло спілкування з журналістами. А наостанок – вечірка Record Release Party на честь виходу некомерційної музики в Україні. На джазовій території клубу “Buddy Guy” група продемонструвала свій jazz, в якому дві третіх драйву і тільки одна третя звичного джазу.

“КіберJazz” – це спільне чадо дуету DJ-продюсерів Danilkin-Pit та саксофоніста Ustas-а (з народженням цього проекту він не покинув хард-фанкової групи Vinipuz Mob). Два роки тому хлопці вирішили поєднати нез’єднане: хаус та drum-n-bass звучання з імпровізацією саксофона. Згодом заімпровізували й діджеї, “тому це стало для нас неначе jazzом”, - повідав Ustas. Так природньо виплила й назва “КіберJazz”. Danilkin-а і Pit-а мають знати постійні відвідувачі танцполів. Правда, вони не є резидентами (постійними DJ-ями) якогось клубу. Чому? Бо треба підтримувати одну клубну політику, яка часто йде від “хазяїна”, а важливіше - емоції тих, хто танцює. На них й орієнтувалися “КіберJazz-исти”, коли представляли свій альбом в "Buddy Guy". Музика одразу завела гостей і влаштований в клубі танцпол швидко став малим для такої вечірки. Біля двох годин програмування та семплінг Данілкіна-Піта і живий саксофон Юстаса тримали пульсацію фігур: звучав танцювальний джаз.

До “зеленого світла” для цієї музики залучилася ніхто інша, як Партія Зелених. Вона підтримала вихід альбому “Це – Music”. Саме з “КіберJazz-у” почалась нова серія аудіорелізів та вечірок електронної та експериментальної музики “Зелена музика”. І перший крок - більш, ніж вдалий.