Культурне партнерство

7 лютого, 2007, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 13:00
Lizard

Розмова із Леонідом Кантером , директором студії "Lizards Film" (м.Київ)

23 січня, 2007, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 16:00

Panchyshyn

Розмова із художнім редактором журналу "Карпати. Туризм. Відпочинок" (м.Івано-Франківськ) Ігорем Панчишиним

23 січня, 2007, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 11:00

eko

"Демократія через культуру" налагоджує партнерські зв’язки із представниками ГО "Зелене досьє", організаторами музичного фестивалю "Шешори".

17 січня, 2007, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 13:00

Europe-17-01

Представники Ради Європи з питань завершення роботи над національним звітом про культурну політику в Україні обговорюють презентацію Олександра Буценка "Культурна западина України: загальні висновки незалежних експертів"

11 жовтня, 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 10:00

seryozno-1

Останні обговорення дизайну та редакції книги "Це серйозно" із керівником проекту у м.Прилуки Ольгою Пономар

26 вересня, 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 16:00

book-8

Зустріч із мером м.Мелітополь(Запорізька обл.)Сичовим Д.В. та обговорення конференції "Музей як нове партнерство у розвитку міста", яка відбудеться 5 жовтня у м.Мелітополь

8 вересня, 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 10:30

book-8

Обговорення макету книги з командою м.Прилуки

6 вересня, 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 11:30

dzvinka-1

Знайомство та домовлення про подальшу співпрацю із координатором проектів Польського Інституту ДЗВІНКОЮ МАТТІАШ

5 вересня, 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 12:00

zustrich-nizhyn-09

Проведення коачингу із представниками ніжинської команди "культурних перетворювачів" стосовно дизайну друкованої продукції міні-проекту. Присутні: ЛІЛІЯ РУДЕНКО, ОЛЕНА ЄКИМЕНКО, БОГДАНА КОСТЮК (радіо "Свобода"), Саулє Ільїних

1 вересня, 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 11:00

zustrich-pryluky

Проведення коачингу із представниками прилуцької команди "культурних перетворювачів". Присутні: АНАТОЛІЙ РИЖЕНКО, художники-дизайнери

29 червня 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 12:00

chykulay

Зустріч із менеджером проекту мистецького телеканалу "Українське альтернативне телебачення" БОРИСОМ ЧИКУЛАЄМ

27 травня 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 14:00

pi-1

Зустріч із представниками пілотного учасника проекту "Модель 21", м.Кременчука (Полтавська область): Михайлом Гуртовим, заступником голови райдержадміністрації, Ольгою Фроловою, директором агентства територіального розвитку та Олександром Степаненком, головою районної ради. Обговорення плану реалізації проекту та шляхів співпраці.

25 травня 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 16:00

pi-1

Зустріч із УНО ХЕНДРІКСОНОМ, “PAP-music" (Швеція). Планування об'єднаного семінару з проблем копірайту у Східній Європі та Європейської практики щодо захисту авторських прав.

24 травня 2006 рік, Посольство Чеської Республіки в Україні,16:00
pi-1

Радник Посольства Чеської Республіки в Україні Петр ВАГНЕР знайомиться з діяльністю ЦР. Пропозиція співпраці з чеськими культурними товариствами в Україні, створення україно-чеських селищ-побратимів та ін.

24 травня 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру", 14:00

pi-1

Зустріч із Директором Польського Інституту культури ЄЖИ ОНУХОМ.

Обговорення можливостей розвитку співпраці між ЦР та Польським Інститутом.
pi-2

Директор ЦР Олександр Буценко презентує п.Онуху нещодавно видану Британською Радою книгу Ф.Матарасо, Ч.Лендрі "Пошук рівноваги: двадцять одна стратегічна дилема культурної політики".

19 травня 2006 рік, oфіс ЦР "Демократія через культуру" 17:00
birgitta2

Зустріч директора ЦР Олександра Буценка та заступника директора ЦР Сауле Ільїних із БІРГИТОЮ ТЕНАНДЕР, фінансовим директором Шведського Інституту, з метою налагодження партнерських зв’язків для майбутньої співпраці.
birgitta1

Вільнюський Форум інтелектуалів

1-4 травня 2006 року у Вільнюсі в межах Саміту голів держав Балтійсько-Чорноморського регіонів відбувся Форум інтелектуалів, в якому взяв участь Центр розвитку "Демократія через культуру".

Мій знайомий, головний редактор вісника "Чайна лейбор балетин", що видається в Гонконгу, Робин Манро якось розповів таку історію. Наприкінці 2004 року він разом із представником Червоного Хреста в Азії завітали в Гонkонгу до українського ресторанчику, що славився своєю кухнею. Власник ресторану якось мало приділяв їм уваги, зосереджено слухаючи маленький транзистор. Та коли вони вже розраховувались, він підійшов до них, сяючи усмішкою:

  • Ви не повірите, - збуджено проказав він. – У моїй країні перемогла демократія.

Для того, щоб здійснилися найнеймовірніші мрії, вони мають спершу народитися.

На Вільнюському Форумі інтелектуалів Східної Європи багато говорили про сучасне становище і проблеми, про політику та економіку, про демократію і свободу... Власне, про це казали і політичні діячі, і представники громадських організацій, і молодь.

Польський філософ, президент Фонду прикордонних земель Кшиштоф Чижевський зазначив, що "Парадокс сучасного світу полягає в тому, що, стаючи глобалізованим та інтернаціональним, він втрачає "Аґору" – місце зустрічі для діалогу та розвитку цивілізації".

Цією уявною Аґорою може стати Вільнюський Форум інтелектуалів, на якому можна обговорювати той розвиток цивілізації, про який ми мріємо. Саме інтелектуали, представники гуманітарної сфери, можуть спонукати людей зазирнути в свою душу, в свої мрії, щоб зрозуміти інших і забажати цього.

Політика – це вже наслідок наших душевних і розумових зусиль. Рівень цього наслідку відбиває рівень прикладених нами зусиль.

Олександр Буценко, директор Центру розвитку “Демократія через культуру”