Трохи про Росаву, Димну Суміш та MaxNRG

В поп-автентичній формації РОСАВА відбуваються певні кадрові зміни. До недавна співачці на живих виступах постійно допомагала ватага ЙО-Гурт. Але, як ведеться, рано чи пізно настає мить, коли музикантам стає важко розриватись між кількома проектами і це починає відбиватися на творчості. Тому зараз РОСАВА займається пошуком інструменталістів, котрі б повністю присвятили себе тільки гурту РОСАВА і стали б його незмінними учасниками. На сьогодні вирішено, що кількісно група повинна вкладатися в число "6": українські реалії показують, що організовувати виступи "на живо" команди з 12-15 чоловік не видається можливим і такий чисельний колектив приречений концертувати лише на Заході, де рахують не кількість музикантів на сцені, а насаперед поціновують якість і групу розглядають як неподільне ціле. До того ж, мало є в Краю звукорежисерів, котрі спроможні доброякісно визвучити понад десяток інструментів/голосів. Та й організатори концертів в переважній більшості своїй не готові приймати великі колективі як з матеріальної точки зору, так і моральної: даєтся взнаки звичка, що "гурт" – це щонайбільше три людини на сцені плюс один "мінідиск".

Попри загальні зміни в складі РОСАВИ, свідомо залишається вільною вакансія бек-вокалістки. Постійна учасниця гурту, Лариса, в зв'язку з вагітністю та доглядом за дитиною тривалий час не зможе брати участь в команді. Пошуки ж рівноцінної заміни ні до чого не призвели. "Ми перепробували кілька кандидаток," – розповідає РОСАВА (на фото), – "і, зрештою, дійшли до висновку, що без Лариси нам ніяк. Її нам дуже не вистачає Тому зичимо її малюкові многа літ, а самій Ларі міцного здоров'я. Ми ще разом обов'язково поспіваємо".

Гурт з хмарною назвою ДИМНА СУМІШ пакує на березень валізи до Москви. Ні, не на завжди, а просто пройтися по клубам Білокам'яної, і трохи показати там свого експресивного натиску. Коли все добре піде, то не виключено, що СУМІШ подимить і в Північній столиці Північного сусіда - в Петербурзі. Ще в лютому місяці ватага мала їхати до Москви на показове переслуховування. Але з певних, суто організаційних причин, влаштування такого демо-виступу постійно відкладається. Не виключено, що як раз під час московського клубного турне, ватагу зможуть побачити всі, хто потенційно мав би бути запрошеним на "оглядини." Тож є нагода одним махом підсікти відразу кілька великих "рибин".

Місяців зо п'ять тому електронник MaxNRG закинув на столичний андеґраундний лейбл "Вірус Production" свій дебютний демо-диск "Dead Voice". Днями хлопці з "Вірусу" звернулися до Max'a з пропозицією видати даний альбом: він мав би стати першим українським релізом лейблу. Однак за тих кілька місяців, що їх вже встиг пожити колишній львів'янин у Києві, музикант багато чому навчився, а тому не поспішає укладати угоду. "Можливо, раніше я б відразу схопився за першу-ліпшу пропозицію, але зараз розумію, що віддавати свою працю за безцінь чи на розбійницьких умовах не варто," – коментує MaxNRG дану пропозицію. Наразі ж хлопець уважно вивчає контракти від "Вірус Production" і накопичує дружніх порад з юриспруденції.