Барикада вигнана на вулицю

Все, як відомо, пізнається в порівнянні. Отож, поки бар-клуб "ОстаNNя Барикада" працював у звичному режимі, то можна було висувати претензії до звуку, світла, кількості стільців, зрештою, мати вічне споживацьке невдоволення цінами. Тепер, коли хвацькі хлопчики вчепили на браму бару симпатичну колодку, зробивши 12-го березня в такий спосіб перфектний перфоменс-подарунок з нагоди рівно восьми місяців роботи "Барикади", слухач буде позбавлений можливості послухати виступи "Мертвого Півня" з Віктором Морозовим, гурту "NeМо" (розтлумачується як "Не москалі"), пошукати щось корисне спільно з "Небесною Копалиною", пострушувати попіл разом зі "Sбий пепелS", або ж прогулятися неозорим простором з "Перлиною степу" чи переглянути невідоме кіно з ватагою зі Світловодська "Катрусин кінозал".

Саме час поскаржитися до Державного комітету України у справах захисту прав споживачів: з якого такого права уповноважені представники Українського патріотизму в Києві не можуть отримати дозу необхідної їм музики чи читаного слова? Чи ще краще до підкомітету з питань корінних народів, національних меншин та жертв політичних репресій Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин з приводу позбавлення права власне тих самих корінних народів відвідувати свої профільно-етнічні клуби.

Проте зачинення "ОстаNNьої Барикади" зможе послугувати своєрідним коефіцієнтом міцності: на скільки окріпла і змужніла столична українська нацменшина, представники якої (далеко не з кіл двірників) полюбляли там обертатись і мати запальні промови.

Водночас, поки на дверях київської "Барикади" висить замок, в зросійщеному, як вважається апріорі, Харкові триває облаштування своєї "ОстаNNьої Барикади". В майбутньому можлива ситуація: в Києві "Барикаду" прикрили, а в Харкові – ні. То може, за подібного розвитку подій варто відновити столицю України в Харкові?

Поза тим, незважаючи на всі негоди, "панки по життю" завжди залишаються панками, тому всі свої заплановані акції "ОстаNNя Барикада" має намір проводити просто неба, використовуючи, допоки його не обгородили суголосно дизайну приміщення колючим дротом, майданчик перед входом до бар-клубу: оренда ґанку теж проплачена. Як влучно зауважив заслужений "бубабіст" України, письменник Олександр Ірванець, якщо раніше була "революція на граніті", то тепер відбуватимуться "презентації на асфальті". Дякувати, що весна іде.