Нарешті і цей "закільцевався"

Дизель одружується! Так-так, це не жарт: саме той “грін-греївець”, який так гордився своїм холостяцтвом і клявся тримати вірність парубоцтву, принаймні, до 33 років, вчора святкував свої заручини. Ця урочистість відбулася в барі “111”, де, здається, наречені і познайомилися. А було це так. Вщипнув якось “світського лева” з дредівською гривою хтось за "попку". Він розвернувся і запитав "бешкетника" - симпатичну незнайому дівчину: “Ти хочеш зі мною познайомитись?” – “Ні”, - пролунала відповідь. “Ну і дура!” – сказав Дизель. Так почалася любов…

Уся церемонія заручин проходила в добрих традиціях подібної сімейної вечірки: рідні, друзі і знайомі журналісти. Фуршетний стіл ломився від страв, напої лилися рікою, музика, пісні, теплі побажання. Важко перерахувати тих музикантів, хто святковим джемом поздоровив товариша з таким “самогубством” (Грін Грей, ТНМК, Росава, Могилевська, Клімашенко…), легше згадати тих, хто “відв’язався” букетами та подарунками: це “холостячки”– Каріна Плай та дівчата з “Алібі”.

Хочете почути саме про наречених? Будь ласка. Дизель по вуха закоханий. Він цього не цурається, він цього не боїться, він цьому безмежно радий і на все інше, вибачте на слові, чхати хотів: “Не чіпайте мене із питаннями про творчість, плани і, навіть, церемонію шлюбу. Тільки не сьогодні. Я щасливий і ні про що не хочу думати!”. Єдине, що в цей вечір могло відірвати Дизеля від Неї, це – музика (і то для того, щоб присвятити її своїй коханій).

Вона? Єдине, що офіційно відомо, що звуть її Катя. Вся інша інформація випливає з її слів, поведінки та форми одягу. Катя – ніжна, елегантна, з великими очима і млосним поглядом. Камери та фотооб’єктиви викликають у неї хвилювання та ледь помітне тремтіння голосу. Схоже, дівчина вона спокійна, обіцяла не ревнувати і якщо ж погодилася жити з таким клоуном-чортом як Дизель, то, мабуть, спроможна на подвиг. Катя любить шансони і не любить рок, тоді як Дизель грає рок і ненавидить шансони.

Отак і зібралися жити пліч-о-пліч дві протилежності, які дивляться один на одного з обожненням.