Як зустрінеш Новий рік, так і далі “понесе” (плани укр. естради на найближчий час - 1)

Ще не закінчився рік змії, як ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ "застрибав уже коником". Просто "галопом" відзняв два кліпи "Крила" та "Вогонь", але всеодно гальмуюче "пррр" на нього ще не діє. Він уже "навострив свої вуха" для наступних відео – на пісні "Мила" та "Човен". Схоже, за допомогою режисера Максима Паперника Пономарьов вирішив заочно пройти курс "води, вогню та мідних труб". Адже для “Крил” співак уже переміг свою фобію літати, а протягом зйомок “Вогню” призвичаївся до небезпеки числених феєрверків та…оголених дівчат і хлопців. Іще тільки “іхтіандром не плавав”, але це може бути наступним.

Заглибившись у життя-буття асів української сцени, часто забуваємо про сходи, якими вони йшли до успіху. Для багатьох одна з таких сходинок – фестиваль "ЧЕРВОНА РУТА", який знову завзято взявся до роботи. В структурі фестивалю (вперше за його 12-річне існування) створився Продюсерський центр і саме він потужно взявся за розкрутку молодих імен. Тож, у січні має вийти компакт-диск "Червона Рута – нові пісні для молоді", на якому будуть пісні кращих (на думку Продюсерського центру) молодих виконавців: Інни Олійник, Олени Арутіної, Олексія Ананова, Ніни Ольшевської. Крім того, 12 числа першого місяця в екс-Жовтневому палаці (нині Міжнародний Центр Культури та Мистецтв) відбудеться святковий концерт, в якому візьмуть участь метри української сцени та переможці фестивалю 2000-2001 років.

Не тихо і не галасно – а просто, концертно вирішив проводити цей рік гурт "МАНДРИ". Новорічний день вони зібралися зустріти на київських сценах клубів «111» та «ОsтаNNя барикада», а на Старий-Новий рік «підстрахувалися» також концертом, але у Лондоні. Проте якщо британський фестиваль "Україна" знову перенесуть, як це робиться вже не один місяць, то у "Мандрів" все одно буде чим зайнятися. Наприклад, підняттям української анімації. Справа в тім, що на пісню з нового альбому («Леґенда про Іванка та Одарку») "Ой не ходи, Орисю, на гору на лису" вони хочуть зробити пластиліновий мультик, і не лише українською мовою, а й з українським сюжетом, типажами та менталітетом –тобто, укр.продукт до "мозку кісток".

КАТЯ CHILLY також збирається на фестиваль у Лондон та Едінбург. І саме з цих поїздок може початися її європейське турне: сольні концерти в Ірландії, Германії, Франції з піснями так досі і невиданного альбому “Сон” (що уже рік, як лежить записаний). Але зимова доля Каті повністю залежить від результату, який і для неї – сюрприз, тобто, від підпису контракту (наприкінці грудня) з відомим міжнародним рекординговим лейблом, який зацікавився її матеріалами.