Америка підозрює, що “Зурбаган” фінансує терорист №1

Як відомо, від теракту 11 вересня постраждали не лише хмарочоси-близнюки та їхні “архітектурні ближні”. Дісталося і артистам, зокрема, музикантам. Вони опинилися у полоні політичної ситуації. Через щось підозріле, з натяком на трагедію, від прямого ефіру були відлучені такі гранди рок-сцени як Metallica, AC/DC, Alanis Morissette, Філ Коллінз, Limp Bizkit. Але раптом, ні з того ні з чого, в чорний список потрапила практично рідна наша група “Зурбаган”.

Компанія Clear Channel Communications , володарка більше 2000 американських радіостанцій, “льогкім движенієм рукі” зняла з ефіру більше 150 пісень, серед яких була “We are just…” групи “Зурбаган”. Такої честі Аліса, Пікасо та компанія удостоїлися за свою благозвучну назву, яка, з точки зору американських цензорів, дуже схожа на афгано-пакистанське слово: “Зурбаган” – Талібан. (Правда, і поводить себе група, неначе вчиться у талібів: з музикантами категорично неможливо вийти на контакт, адреса їх перебування невідома, фонограми приходять у конвертах без зворотньої адреси, (добре, хоч без порошків), а на електронній пошті стоїть дописка “При необхідності, зв’яжемось самі”.)

Отож – до наших баранів. Отримавши звістку про деротацію, музиканти офіційно сповістили, що ніякого відношення до Усами бен Ладена та інших терористів не мають. “Більше того, – цитата – у нас є залізничні квитки, які підтверджують, що 11 вересня ми знаходилися в потязі сполученням Бердичев-Здолбуново у вагоні № 11, місця 22, 23, 24, 25, 26, 27 і 31. Як доказ, можемо пред’явити рушник зі штампом Придніпровської залізничної дороги, шість підстаканників і раковину з нержавіючої сталі залізничного походження. Квитки та всі перераховані речі можемо надати до американського посольства в обмін на поновлення звучання наших пісень на FM-станціях USA”.

Залишається сподіватися, що співробітники згаданого посольства не чули коментарів ведучих “Biz TV”, де ті причепилися до пісні “Нічого не трапиться”, а точніше, до слів “Розривай конверти на пам’ять”, вгледівши там злорадство з приводу подій у США. Якщо ж посольство “сканує” музичне ТВ, то найближчих п’ять років “Зурбагану” не бачити американського ефіру, як Джорджу Бушу – Усами бен Ладена.

До речі, познайомившись з коментарями телевізійників, музиканти, на всяк випадок, кинулися розшукувати нові докази своєї непричетності до арабських терористів. Серед всього іншого глянули в студійний журнал і очманіли: пісня “Нічого не трапиться” написана якраз за 40 днів до трагічних подій. Не одне, так інше – спробуй тепер відмазатися від образу ворога!