Айда кохатися

з “Чайкою” або Подробиці особистого життя українських музикантів
З Днем Святого Валентина: 16 лютого о 18.00 на Європейській площі – від міжнародного фестиваля “Чайка” концерт для Всіх Закоханих!

Особисте життя знаметитостей завжди цікавить не менше, ніж їхні творчі досягнення. І під День Святого Валентина, будь-ласка, “табу” стало “без табу”: українські музиканти заговорили про своє особисте життя, про коханих, дружин, подруг та про інтимне...

ДРУЖИНИ, ПОДРУГИ, КОХАНІ...

ФАГОТ (Танок На Майдані Конґо) має дружину Аліну. Вона живе не в Києві, а, здається, у Харкові і має свій шоу-бізнес – вона піаністка. ознайомилися у школі, потім зустрічалися 4 роки, а у шлюбі уже живуть 6 років. І не дивлячись на те, що Фагот реально бачить її 20 днів на рік (а може саме через це) конґівець вважає, що йому з коханою дуже пощастило.

ДИЗЕЛЬ (“Грін Грей”) має “ненаглядну” наречену Катю і своєї закоханості не ховає.

У МУРІКА є дружина Танюша. Майже всюди їх можна побачити разом: він – довгий і худий, вона – компактна й невеличка. У них є 11-річний син, бодігардом якого виступає сам Мурік: “Ви не дивіться, що я худий і кашляю”, - сказав він журналістам на прес-конференції, де всі ці тонкощі і відкривалися.

“АЛІБІ ” (Аня й Аліна) закрутилися в трикутнику кохання. Як в їхньому кліпі – “Дві сльози”. Життя виписало кліп, а кліп – вилився в життя, бо трикутник сходиться на …Дмитрові Клімашенко. Співака двожонство влаштовує, але дівчат ні. І вони жаліються, що всім подобаються одразу обоє. Ось вони і ходять без пари.

ЖЕНЯ ФОКІН (“4Kings”) вважає, що все, що відбувається на землі (катаклізми, скандали, падіння великих будівль і т.д.) – все через кохання. Але на даний момент у нього подруги немає (він уже півроку без неї). Та при цьому Фокін уже мріє оженитися і марить дітьми (аби з’явилася та, від кого їх захочеться мати). Тож, вакансія дівчини Жені Фокіна – вільна. І претендентка на серце має бути: брюнетка, з блакитними очима, з милою посмішкою. Але …зараз йому хочеться блондинку, у Жені їх ще не було, от йому і кортить на них.

Соліст гурту “Тартак” САШКО ПОЛОЖИНСЬКИЙ також не має коханої, і як він зізнався, “я можу без кохання, але не можу без грошей”. У Сашка немає сталого критерію дівчат, просто між людьми має бути взаємне розуміння і взаємна терпимість і…схожий звиклий спосіб життя. Наприклад, він не любить ходити по нічних клубах, де курять та п’ють, якщо вона любить – уже неконтакт. Він звик, щоб речі лежали так, як поклав, якщо дівчина порушує – і т.д. І ще одне – заради Сашка Положинського треба переходити (або хоча би робити спроби) на українську, інакше – самі розумієте, дівчата

У ДЮШИ (група “Білки”) є кохана, але вони посварилися. Відомо небагато: Вона – екс-топмодель, яка сьогодні відійшла від модельного бізнесу.

ЯК ПОЗНАЙОМИЛИСЯ...

Катя сама знайшла Дизеля. Про це уже укроп писав. Нагадаю, в барі “111” на дні народженні своєї подруги уже “в нормальному стані” Катя йшла і побачила…попу. Вщипнула її. Володар заднього місця розвернувся і спитав: “Ти що, хочеш зі мною познайомитися?” – “Ні,” – відповіла дівчина. – “Ну і дура!” – сказав Дизель. “Ну і дурак” – та відповіла. Ось так і почалося кохання. І з того часу Каті найбільше подобається попа Дизеля, а Дизелю – все. Фагот з Аліною познайомилися у школі. Він запримітив її в їдальні, потім “під’їжджав” у бібліотеці. Врешті-решт, зустрічалися 4 роки, а у шлюбі тепер уже 6 років.

На ВІДВЕРТО ЕРОТИЧНІ МОМЕНТИ в творчості музикантів їхні “половинки” дивляться нормально. Наприклад, дружина Фагота на кліп “ПоРЕПалося серце”, де Танок На Майдані Конґо в оточенні оголених спокусливих дівчат, зреагувала краще і позитивніше, ніж його мама.

ДОСВІД ОДНОСТАТЕВОГО КОХАННЯ виявився лише…у Каті – нареченої Дизеля. На що Дизель дивиться спокійно: “Нічого страшного. З ким не буває. Моїх музичних пальчиків не замінить ніхто.” СВОЄЮ ПОВЕДІНКОЮ В ЛІЖКУ Женя Фокін схожий на тигра. Тим же звіром виявився і Фагот. “А я Дизель,” – відповів Дизель. Сашко Положинський з “Тартаку”: “А я – кролик: раз, два і…” в кущі.

ПЕРШИЙ СТАТЕВИЙ ЗВ'ЯЗОК у Дизеля був у медучилищі, у Муріка – десь також у цьому віці. У Фагота трапився ще у школі і тоді конґівець ще довго ходив майже “під статтею”.

Взагалі, тема особистого життя – дуже благодатна. Міжнародний фестиваль “Чайка” провів лише першу прес-конференцію, присвячену цьому. Самі розумієте, тема інтимних стосунків завжди має свою двобічність і викликає безліч жартів. Тож, офіційна розмова журналістів та музикантів виявилася, мабуть, найвеселішою прес-конференцією з мені особисто відомих. Але можна сподіватися, що її позитивний досвід дозволить і надалі отримувати відповіді на “цікаві питання”.

А поки що кохайтеся, слухайте музику і, як сказав Женя Фокін: “Нехай через 9 місяців буде спалах народжуваності.”