Дуже патріотичні гангстери

Той, кого батьки колись відправляли у піонерські табори, пам’ятає, що там були заклики, девізи та віршування, в яких часто римувалися назви таборів. Щось на зразок, “Дівчата й хлопці молодці! – Молодці-Каштанівці!”. До загонного вигляду наближається і прославлення Києва, яке просто входить у моду! Принаймні таке враження склалося після паті, організованого рекордінговою компанією Nova Records на честь дебютного альбому хіп-хоп групи UGO “Мафія”. Молодіжний пляж “Оазіс-UNI”, розташований в Гідропарку, 9 липня був свідком чисельного зондування “Києва” та “київських варіацій”, на які не скупилися UGO та їхні хіп-хопівські гості.

UGO розшифровується як United Gangstazz Organization. Група створена в 2000 році Юго (Юрієм Горовим) та Потапом (Олексієм Потапенком). Музичної освіти хлопці не мають, проте отримали хорошу школу спілкування з кримінальними структурами, тож про що ще вони можуть співати. Перші музичні спроби Юго пов’язані з Олександром Стьогановим (ВУЗВ), Потапова музика почалася з лінійки та корму для папуги: перша – в ролі ритм-секції, тваринний харч – замість марокасс. Обидва UGO-вця – вихідці Національного університету фізичного виховання і спорту, тому для них близький метод психологічного впливу вигуками (є, йо, ага).

Скажу, хто друзі UGO, і може ясніше стане, хто такі UGO. Паті на пляжу миготіло обличчями 4 Kings, DSL, Daz Mashine і чомусь саме тоді прийшла викупатися Могилевська. Конферансьє концерту був Анатолій Весклярський. Настрій створювали головним чином гості вечірки, які розігрівали хіп-хопівську закваску: Sotger, Саша Нігер, “Зелені каштани”, Адьюс. Їхні пісні люфтили між наркотичною темою, сексуальним бажанням та дифірамбами рідному місту (“киевские красотки – не надо водки”). Свої поздоровлення UGO вони виражали чітко і недвозначно, десь приблизно так: “Ваш дебют – дійсно f…ing альбом!” (у розумінні “сильний”, звичайно ж), або “Поздоровляємо з альбомом, це праця по-любому!”. “Димна Суміш” та “Білки” розкомплексовували гітарою дисторшн та реміксовим кепкуванням над іншими співаками (“Юний орел” під heavy metal). Саме в цю течію гармонійно і вливалися UGO з першим же своїм треком, в якому мелодія – з пісні “Миллионы аллых роз”, а слова – геть солодкозвучні для киян: “Лист маріхуани – не зрівняти з каштаном”. Куди вже більше патріотизму?